جلسه دوازدهم دوره متوسطه آموزش اکسپرت

استفاده از اندیکاتورها در اکسپرت

در جلسه دوازدهم دوره متوسطه آموزش اکسپرت نویسی، کد نویسی اندیکاتورهای که بهتون یاد داده ایم در دو مسئله باهم اکسپرت شو می سازیم.

مسئله شماره 26 در جلسه دوازدهم دوره متوسطه آموزش اکسپرت- اکسپرتی با مشخصات و تنظیمات زیر بنویسید.

– اگر اندیکاتور cci بالای خط 100باشه و خط سیگنال اندیکاتور MACD پایین تر از هستوگرام آن باشه یک پوزیشن بای بگیرد. در صورتی که اندیکاتور سی سی آی پایین تر از خط 100 باشه و خط سیگنال اندیکاتور MACD بالاتر از هستگرام ش باشه یک معامله سل بگیرد. در صورتی که خط سیگنال MACD از پایین هستگرام آن را قطع کرد پوزیشن بای بسته شود.

اگر که خط سیگنال MACD از بالا هیستوگرام آن را قطع پوزیشن sell بسته شود. حجم معامله توسط کاربر تعیین شود. در صورتی که پوزیشنی وجود نداشته باشه پوزیشن جدید گرفته شود.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4315

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.