صفر تا صد بروکر stp trading + آموزش ثبت نام بروکر stp trading

صفر تا صد بروکر اس تی پی تریدینگ + آموزش ثبت نام stp trading

معرفی بروکر stp trading

در این مقاله صفر تا صد بروکر stp trading + آموزش ثبت نام بروکر stp trading معامله گران فارکس قرار داده ایم. بروکر اس تی پی تریدینگ stp trading یک بروکر تازه نفس است که هنوز در ایران برای معامله گران فارکس معرفی شده است. بروکر اس تی پی تریدینگ با نام تجاری STP TRADING LTD ثبت شده در سنت لوش یا با شماره ثبت 00081 2023 می باشد. بروکر stp trading یک شرکت معاملات اوراق بهادار است که شامل افراد زیادی از سرمایه گذاران حرفه ای است که باعث سود بیشتر برای بروکرها و تریدرهای بازار فارکس می باشند.

دفتر مرکزی بروکر اس تی پی تریدینگ در ترکیه واقع است. یک نکته مثبت این بروکر اینکه بروکر که تمامی حسابها NDD برای کاربران ارائه می دهد.

متحد STP اکنون تحت یک هویت واحد به نام B2C است که همراه با برند STPTRADING.IO و برند ارائه دهنده خدمات STPEFX.IO به برندی معتبر در معاملات پیشرو و ارائه راه حل های مالی تبدیل شده است .

بروکر اس تی پی تریدینگ از سال 2019 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است و درکشورهای مختلف از جمله افغانستان، عراق، آذربایجان، ترکیه و دبی فعالیت می کند. بروکر اس تی پی تریدینگ دارای رگوله برای کاربران خود می باشد. در جریان این موضوع باشید که هر کارگزاری در ایران که کار می کنه هیچ خدمات به ایرانی های داخل کشور به دلیل تحریم نمی دهد.
بروکر stp trading جز معدود بروکر های که معاملات (NO DEALING DESK) NDD را دارا می باشد. در حال حاضر در تمامی قاره ها دارای تعداد زیادی سرور می باشد و بانک ها  HSBC & JP MORGAN در کشور آمر یکا و انگلستان قرار دارد.

بروکر stp trading، یا Straight Through Processing، یک شرکت معاملات اوراق بهادار است که به تسهیل معاملات و معاملات در بازار فارکس می‌پردازد. این شرکت معمولاً به کارگزاران و معامله‌گران بازار فارکس کمک می‌کند تا بهبود کسب و کار و سودآوری خود را دست یابند.

STP Global LTD با شماره ثبت شرکت HY00523403 توسط سازمان خدمات بین المللی کوموروز موالی (M.I.S.A) در جزیره خودمختار موالی، اتحادیه کومور، آفریقای شرقی، به ثبت رسیده است. این شرکت تحت هویت یکپارچه B2C فعالیت می‌کند و با برندهای STPTRADING.IO و STPEFX.IO به عنوان برندهای معتبر در معاملات پیشرو و ارائه راه حل‌های مالی شناخته می‌شود.

بروکر STP Trading از مدل معاملات NDD یا “No Dealing Desk” بهره می‌برد، که به معنای عدم دخالت در معاملات است. این بروکر سرورهای خود را در تمامی قاره‌ها دارد و از بانک‌های معتبر مانند Royal Bank و JP Morgan در کشورهای آمریکا و انگلستان بهره می‌برد. همچنین با داشتن تعداد بالایی از Liquid Providers (LP) در میان بروکرها، سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان دارد.

فهرست برگه

آموزش ثبت نام در بروکر stp trading

آموزش ثبت نام در بروکر stp trading برای کاربران حرفه ای قرار داده ایم. برای ثبت نام در بروکر ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید.

با کلیک روی لینک صفحه ای زیر برای شما باز می شود. در اینجا باید مشخصات خود را به ترتیب زیر پر کنید.

1- نام

2- نام خانوادگی

3- کشور محل سکونت

4- شهری که در آن اقامت دارید.

5- آدرس دقیق محل سکونت وارد کنید. لطفا آدرس وارد شده با مدرک ارسالی محل سکونت تطبیق داشته باشد.

6- موبایل شخصی خود را وارد کنید.

7- ایمیل ثبت نامی خود را وارد کنید.

8- پسورد ورود به کابین شخصی خود در بروکر اس تی پی تریدینگ را وارد کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر stp trading

ثبت نام شما در بروکر stp trading انجام شده است. حال باید احراز هویت خود را در بروکر انجام دهید. ابتدا طبق فلش مشخص شده زبان رو فارسی کنید. همونطور که مشاهده می کنید، در بالای صفحه، شناسه کاربری شما تأییده نشده بنابراین روی این گزینه کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر stp trading

با کلیک روی گزینه “تأیید نشده”، صفحه زیر برای کاربران باز می شود، که باید آدرس محل سکونت و مدرک هویتی خود را رو برای بروکر ارسال کنید. حداکثر حجم فایلتون 2 مگابایت باید باشه! پس از آپلود مدارک منتظر تأیید حساب تون در بروکر stp باشید.

پس از تکمیل احراز هویت می توانید افتتاح حساب واقعی رو در هر حسابی که تمایل دارین انجام دهید.

آموزش ثبت نام در بروکر stp trading

معرفی حساب های NDD بروکر stp trading

بروکر های NDD مانند بروکر stp trading  معاملاتی ندارند و نقش واسطه بین بانک و معامله گر را ایفا می کند. سود و زیان معامله گر در در آمد بروکر تاثیر ندارد و سرعت اجرای معاملات در این حالت بسیار بالا می باشد.

در بروکر stp trading در تمام حساب ها تمامی چارت ها به بانک متصل می شود و هیچ شدوو یا دستکاری از طرف بروکر انجام نمی شود و همچنین چارت ها قابل ارزیابی از بانک مرجع می باشد. در سایر بروکرها قیمت خرید و فروش توسط خوده بروکرها به معامله گران ارائه می شود. در آمد کارگزاری ها از اسپردها می باشد.

حساب استاندارد
$ 10 حداقل واریزی
 • اسپرد 0.4
 • کمیسیون 8 دلار
 • لوریج 1:200
 • بیمه چارت دارد
 • بونوس دارد
حساب ZERO
$ 1000 حداقل واریزی
 • اسپرد شروع از0
 • کمیسیون 7 دلار
 • لوریج 1:200
 • بیمه چارت دارد
 • بونوس دارد
حساب اسلامی
$ 10 حداقل واریزی
 • اسپرد 1/3 پیپ
 • کمیسیون ندارد
 • لوریج 1:200
 • بیمه چارت دارد
 • بونوس دارد
مناسب کاربران ایران
حساب ویژه
$ 200
000
حداقل واریزی
 • شما مشخص می کنید
 • شما مشخص می کنید
 • شما مشخص می کنید
 • شما مشخص می کنید
 • شما مشخص می کنید

خدمات بروکر stp trading

واریز و برداشت بروکر stp trading

حداقل مبلغ واریز و برداشت در بروکر اس تی پی تریدینگ 10 دلار می باشد، که به صورت ریالی، ارزی، ارزهای دیج یتال ، پرفکت مانی و وب مانی است. به دلیل قوانین پول شویی نحوه وار یز و برداشت به صورت یکسان انجام میشود. تمامی واریزی ها بدون کمیسیون و برداشت شامل کمیسیون می باشد .

بونوس بروکرstp trading

بروکر اس تی پی تردینگ بابت اولین واریزی توسط کاربر 20% بونوس قابل ضرر دارند و برداشت تا سقف 1000 دلار تقدیم می کند.

بیمه چارت ها

در صورت بروز هر گونه مشکل یا قطع احتمالی پلتفرم و حرکاتی که در بازار وجود ندارد مانند شدوو, شرکت ب یمه بعد از تای ید کارشناس بیمه اقدام به پرداخت ۱۰۰ ٪ زیان احتمالی به مشتری را می نماید.

هج hedge 

از دیگر خدمات بروکر STP TRADING هج در مارج ین منفی است . در این حالت مارجینی که برای معامله درگیر شده است آزاد میشود . در مارجین منفی حتی کل مار ین آزاد شده و از کال مارجین شدن حساب جلوگیری میشود .
استاپ اوت در چارت ها 30 ٪ و عدد کال مار ج ی ن 50 ٪ میباشد . که این مورد در حساب های ویژه متفاوت است.

آخرین مطالب
Picture of تریدر اف ایکس

تریدر اف ایکس

وب سایت تریدر اف ایکس مجموعه ای از آموزش ها و ابزارها و مرجعی پاسخگو به نیازهای معامله کردن در بازار فارکس شماست. تیم تریدر اف ایکس همیشه در تلاش است تا بهترین آموزش ها با بالاترین سود در بازار فارکس را به شما هدیه دهد.

 • جباری
  مهمان

  سلام بروکر stp trading چند وقت در ایران فعالیت شو شروع کرده؟

  • مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام وقت شما بخیر
   بروکر stp trading از سال ۲۰۱۹ شروع به فعالیت در ایران کرده و تا امروز عملکرد خوبی داشته است.

 • حمید
  مهمان

  سلام ، وقتتون بخیر این بروکر مشکلات آلپاری رو نداره احیاناً ؟ منظور اختلاف چارت شدید با تریدینگ ویو ؟

  • مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام وقت بخیر
   بروکر stp trading یک بروکر NDD هست یعنی نمی تواند چارت رو دستخوش تغییر قرار دهد. کمتر بروکر NDD با ایران کار میکنه.

دیدگاهتان را بنویسید