جلسه سیزدهم دوره متوسطه آموزش اکسپرت

استفاده از اندیکاتورهای خارجی

در جلسه سیزدهم دوره متوسط آموزش اکسپرت نویسی استفاده از اندیکاتورهای خارجی از متاتریدر می رسیم. اندیکاتور مورد نظر باید در شاخه indicator/mql4 وجود داشته باشه. در صورتی که اندیکاتور در یک پوشه جداگانه قرار داشته باشه باید نام آن نوشته شود. به طور مثال اندیکاتور خواسته شده در پوشه New قرار دارد.

icustom(NULL,0,”indicator name”,0,0);

در جلسه سیزدهم دوره متوسط آموزش اکسپرت برای استفاده از اندیکاتورهای خارجی زبان mql یک تابع بخصوصی داره. بنام icustom که در بالا براتون نوشتیم. برای نوشتن نام اندیکاتور یک سری قوانینی وجود داره. قوانینی که اندیکاتور باید در شاخه mql قرار گیرد. قبل از اینکه اندیکاتور خارجی رو بخواهیم بندازیم کدنویسی یا ازش مقدار بگیریم. باید ابتدا داخل چارت قرار بدیم و داخل چارت رو بررسی کنیم.

برای کد نویسی یک تابع اکسپرت باز می کنیم و در داخل تابع onInit کدهای خودمونو قرار می دهیم. برای نوشتن تابع از تابع icustome استفاده می کنیم.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4455

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.