جلسه دوم دوره متوسطه آموزش اکسپرت

توابع زمانی و تاریخی

در جلسه دوم دوره متوسطه آموزش اکسپرت از سری آموزش اکسپرت نویسی با توابع زمانی و تاریخ آشنا میشیم. اگر یادتون باشه در آرایه ها آمدیم Open یا Close که در آن کار می کرد را به ما می داد. بعضی موقع ها نیاز داریم در یک چارت دیگه open یا Close یا … مورد بررسی قرار بدهیم برای این کار می آیم از توابع استفاده می کنیم. توابع به طور مختصر به شرح زیر است اما کامل شو در جلسه دوم دوره متوسط آموزش اکسپرت میتونید ببینید.

تابع iOpen: مقدار باز شدن کندل در تایم فریم مشخص و چارت مشخص می باشد که ورودی ها string,int,int می باشد و نوع داده double می باشد.

تابع iclose: مقدار بسته شدن کندل در تایم فریم مشخص و چارت مشخص می باشد که ورودی ها string,int,int می باشد و نوع داده double می باشد.

تابع iHigh: حداکثر مقدار کندل در تایم فریم مشخص و چارت مشخص می باشد که ورودی ها string,int,int می باشد و نوع داده double می باشد.

تابع iLow: کمترین مقدار کندل در تایم فریم مشخص و چارت مشخص می باشد که ورودی ها string,int,int می باشد و نوع داده double می باشد.

تابع iTime: زمان کندل در تایم فریم مشخص و چارت مشخص می باشد که ورودی ها string,int,int می باشد و نوع داده date time می باشد.

تابع ivolume: حجم کندل در تایم فریم مشخص و چارت مشخص می باشد که ورودی ها string,int,int می باشد و نوع داده int می باشد.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4016

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.