جلسه ششم دوره متوسطه آموزش اکسپرت

نمونه کدنویسی اکسپرت به صورت کمال

در جلسه ششم دوره متوسطه آموزش اکسپرت با نمونه کدنویسی اکسپرت به صورت مفصل و کامل شرح می دهیم.

مسئله شماره 21: اکسپرتی با تنظیمات و مشخصات زیر بنویسید.

-درصورتی که دو کندل صعودی پشت سرهم تشکیل شد یک پوزیشن بای و در صورتی که دو کندل نزول پشت سرهم تشکیل شد یک پوزیشن سل بگیرید.

-مقدار استاپ لاس، تیک پروفی، حجم پوزیشن توسط کاربر قابل تغییر باشد.

-در صورتی که پوزیشن وجود نداشته باشد پوزیشن جدید گرفته شود.

مرحله اول: قبل شروع کدنویسی باید قبلش روی کاغذ برای خودمون شرایط بای گرفتن و شرایط سل گرفتن بنویسیم و اگر وجود داشته باشد شرایط بستن پوزیشن ها را بنویسید. شرایط ورود به پوزیشن بای: الف- بعد از تشکیل دو کندل صعودی 2- پوزیشن دیگری نباید وجود داشته باشد.

شرایط ورود به پوزیشن سل: 1-بعد از تشکیل شدن دو کندل نزولی 2- پوزیشن دیگری نباید وجود داشته باشد.

مرحله دوم: ابتدا یک اکسپرت جدید می سازیم. ابتدا وروی هامونو می گیریم. ورودی Lot رو می گیریم و یک مقدار اولیه بهتر می دهیم سپس ورودی استاپ لاس رو می گیریم و همچنین ورودی تیک پروفیت رو می گیریم. حالا می رویم در پایین یک تابع دیگری می نویسیم که وضعیت کندل ها را بدهد. ادامه جواب رو در ویدیو جلسه ششم دوره متوسطه آموزش اکسپرت مشاهده کنید.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4097

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.