جلسه هفتم دوره متوسطه آموزش اکسپرت

نمونه اکسپرت نویسی به صورت کامل

در جلسه هفتم دوره متوسطه آموزش اکسپرت از آموزش اکسپرت نویسی یک اکسپرت رو باهم کدنویسی می کنیم.

مسئله شماره 22

اکسپرتی با مشصات زیر بنویسید.

-در ابتدای هر کندل یک اوردر بای استاپ در هاگ کندل روزانه قبلی و یک اوردر سل استاپ در کندل قبلی قرار دهد.

-در پایان روز اوردرهای بسته شوند و اوردرهای باز نشده پاک گردند.

-میزان حجم اوردرها توسط کاربر تنظیم باشد.

پاسخ: ابتدا شرایط قرار دادن اوردرها بای استاپ رو چک می کنیم. الف- ابتدای کندل روزانه ب- در قسمت هاگ کندل روزانه قبلی

شرایط قرار دادن اوردر سل استاپ رو چک می کنیم. الف- ابتدای کندل روزانه ب- قیمت هاگ کندل روزانه قبلی

شرایط پاک کردن اوردر ها: پایان روز

مرحله اول اول: ابتدا یک اکسپرتی می سازیم. سپس یک متغییر می سازیم به اسم لات و از کلمه کلیدی input استفاده کردیم که کاربر بتواند مقدار دهی کند.

input double lot=0/1

مرحله دوم: حالا در تابع ontick بررسی کردیم که ابتدای کندل باشه. سپس شرط اول، تابع اوردر رو بررسی می کنیم. تابع اوردر رو بررسی می کند. تابع اوردر را در پایین پایین می سازیم. بهتر که با ویدیو پیش برویم.

در جلسه هفتم دوره متوسطه آموزش اکسپرت برای پاک کردن اوردر و پوزیشن ها از تابع Delete Order استفاده می کنیم چون یک تابع بدون ورودی است. تابع اوردر دلت در حقیقت می آید با تابع for و if یک به یک پوزیشن ها رو انتخاب می کند. ابتدا پوزیشن که انتخاب می کند. ابتدا که پوزیشن انتخاب می شود. شماره مجیکش 12 12 یا 21 21 باشد. سپس چک می کنیم روزی که پوزیشن با شده رو تابع Order Open Time در حقیقت تابع پوزیشن رو که انتخاب شده رو به ما می دهد. می گذاریمش داخل تابع Time Day. روز اون تاریخ رو می دهد. اگر روز اون تاریخ با امروز برابر نباشد بیا و این دستورات اجرا کن.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4130

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.