جلسه هشتم دوره متوسطه آموزش اکسپرت

نمونه اکسپرت نویسی در جلسه هشتم دوره متوسطه آموزش اکسپرت

به جلسه هشتم دوره متوسطه آموزش اکسپرت نویسی رسیدیم، در این ویدیو یک مثال دیگه از اکسپرت نویسی براتون میزنیم.

مسئله شماره 23- اکسپرتی با مشخصات و تنظیمات زیر رو کد نویسی کنید.

در صورتی که در تایم روزانه یک کندل صعودی در حال شکل گیری باشد و همچنین در زمان یک ساعت دوکندل پشت سر هم تشکیل شد پوزیشن بای گرفته شود.

در صورتی که در تایم روزانه یک کندل نزولی درحال شکل گیری باشه و همچنین در تایم یک ساعت دو کندل نزولی پشت سرهم تشکیل شد یک پوزیشن سل گرفته شود. درصورتی که پوریشن سل وجود نداشته باشه پوریشن بای دیگری گرفته شود.

درصورتی که روند نزولی کندل روزانه به صعودی تبدیل شد پوزیشن بای بسته شود و در حالتی که روند نزولی به کندل صعودی تبدیل شد معامله سل بسته شود. میزان حجم پوزیشن توسط کاربر تعیین شود. از ساعت 11 شب تا 8 صبح هیچ پوزیشن جدیدی باز نکنه.

شرایط ورود به پوریشن بای:

1-در تایم فریم روزانه کندل صودی باشه. 2-در تایم فریم یک ساعته دو کندل صعودی تشکیل بشه. 3-پوزیشن بای دیگه ای وجود نداشته باشه. 4-ساعت 8 صبح تا 11 شب باشه.

شرایط ورود به پوزیشن سل:

1-در تایم فرم روزانه کندل صعودی باشه. 2-در تایم فرم یک ساعته دو کندل صعودی تشکیل شود. 3-پوزیشن بای دیگری وجود نداشته باشه. 4- ساعت 11 شب تا 8 صبح پوزیشنی نگیرد.

شرایط بسته شدن پوزیشن بای: تغییر روند صعودی به نزولی در کندل روزانه

شرایط بسته شدن پوزیشن سل: تغییر روند نزولی به صعودی در کندل روزانه

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4191

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.