جلسه نهم دوره متوسطه آموزش اکسپرت

کدنویسی و ساخت اندیکاتورهای خطی

کدنویسی و ساخت اندیکاتورهای خطی! در جلسه نهم دوره متوسطه آموزش اکسپرت از سری آموزش اکسپرت نویسی به یکسری خواصی هستند که باید بالای کدها بنویسیم. به این صورت که مقدار property# سپس یکی از مقدارهای جدولی که در ویدیو به شرح پرداختیم می نویسیم.

buffer: یک راهی که یک طرف آن آرایه می خورد و یک سر دیگه ش به Metatrader می رسد. در حقیقت ما هر خطی را داخل چارت می خواهیم بکشیم به یک آرایه نیاز داریم که مقدار اون خطمون را در داخل آرایه بریزیم. بافر اون آرایه رو به MetaTrader وصل می کند.

انواع خط در جلسه نهم دوره متوسطه آموزش اکسپرت: برای خط کشیدن در چارتمون در نر افزار متاتریدر باید از تابع setlndexstle استفاده کنیم که در ویدیو به شرح کامل آن پرداخته ایم.

مسئله شماره 24: اندیکاتوری بنویسید که در چارت اصلی یک خط 10پوینت بالاتر از هاگ کندل قبلی و یک خط 10 پوینت پایین تر از کندل قبلی رسم کرد.

یک فایل اندیکاتور می سازیم. خود برنامه به صورت پیش فرض اندیکاتور چارت ویندوز را نوشته است.

property indicator_chart_windows#

property indicator_buffers#

property indicator_color1 clr Blue#

property indicator_color2 clr Red#

باید دو تا آرایه بنویسیم برای اینکه مقدار خط رو داخل آرایه بریزیم.

double khat_1[],khat2;

حالا داخل تابع onInit زمانی که اندیکاتور ران می شود این کدها اجرا می شوند. داخل تابع، ابتدا دو تا بافر رو که در بالا نوشتیم به این دو تا اندیکاتور وصل می کنیم.

intonInit

setIndexbuffer(0,khat_1)

setIndexbuffer(0,khat_2)

setIndexbuffer(0,DRAW_LINE,STYLE_SOLID,1)

setIndexbuffer(1,DRAW_LINE,STYLE_SOLID,1)

ادامه حل مسئله رو بهتر اینکه در ویدیو ببینید.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4220

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.