جلسه اول آموزش اکسپرت نویسی – تریدر اف ایکس

متغییر ها در جلسه اول آموزش اکسپرت نویسی

در جلسه اول آموزش اکسپرت نویسی از آموزش اکسپرت نویسی کامل بهتون توضیح می دهیم که این زبان برنامه نویسی از کجا شروع میشه. اول کاری بهتون توصیه می کنیم در یکی از بروکرهای معتبر فارکس افتتاح حساب کنید تا اگر خدا خواست و با یک استراتژی معاملاتی توپ بتونید اکسپرت خودتونو بنویسید.

زبان برنامه نویسی MQL برگرفته شده از زبان C++  می باشد. افرادی که با زبان C++ شناخت دارند به راحتی می توانید این زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرند و کسانی که برای اولین بار قصد یادگیری دارند، یک زبان شیرین و پویایی هست با کمی پشتکار میتونند برنامه های بسیار عالی رو کد نویسی کنند.

هدف ما آموزش کاربردی هست یعنی چیزی که یاد می دهیم همونجا کدنویسی میکنیم و روی چارت براتون تست میکنیم. این آموزش طی 3 دوره رایگان و یک دوره با پرداخت هزینه بسیار کم میتونند استفاده کنند.

دوره مقدماتی: در این دوره درمورد متغییرها، توابع، حلقه ها و … . دوره متوسط: در این دوره آموزش ساخت اندیکاتور، ساخت اکسپرت و … . دوره پیشرفته: آموزش توابع mql. در پایان این دوره براحتی بصورت حرفه ای میتونید اکسپرت مورد نظر خودتونو بسازید. دوره mql5: در این دوره شئ گرایی رو یاد خواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید