جلسه دوم آموزش اکسپرت نویسی

متغییرها و انوع متغییرها

در  جلسه دوم آموزش اکسپرت نویسی شروع به آموزش اکسپرت نویسی می کنیم. در ویدیو جلسه دوم آموزش اکسپرت نویسی به تعریف متغییرها، انوع متغییرها و اینکه متغییرها چی هست می خواهیم بپردازیم. انواع متغییرها صحبت خواهیم کرد و مثال های روی برنامه mql روی چارت تون نمایش می دهیم.

متغییرها

در آموزش اکسپرت نویسی متغییرها یک ظرفی هستند که ما یک مقداری را داخلش می ریزیم و هر موقع لازم بود ازشون استخراج می کنیم. مکانی در حافظه که دارای 3 نوع مشخصه دارد.

نوع-نام-مقدار

مثال)int name=56;   

Int نوع متغییر است.

Name نام متغییر است.

56 مقدار متغییر می باشد.

نام متغییر می تواند از 0 تا 9 ، حروف بزرگ و کوچک الفبای انگلیسی می باشد. حداکثر 31 کاراکتر دارد. نباید با عدد شروع شود. نباید با کلمه کلیدی باشد.

انواع متغییرها در اکسپرت نویسی

1-integer( int )

2-double

3-Bolean (boo )

4-string

5-Color

6-Datetime

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=3944

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.