جلسه چهارم آموزش اکسپرت نویسی

آموزش حلقه ها

در جلسه چهارم آموزش اکسپرت نویسی از سری مبحث آموزش اکسپرت نویسی به حلقه ها می رسیم. حلقه ها در اکسپرت نویسی جزئی از ساختار تکرار هستند. در جلسه چهارم آموزش اکسپرت نویسی با انوع حلقه ها، همراه با مثال در این ویدیو توضیح می دهیم.

حلقه for

حلقه for برای مواقعی استفاده می شود که تعداد تکرار مشخص می باشد. یعنی می دانیم کاری را انجام بدهیم که مثلا 5 بار یا 10 بار تکرار می شود. ساختار حلقه for مشخص است و این تکرار تا زمانی انجام می شود که شرط نادرست بشود و وقتی غلط شد از حلقه خارج می شود.

حلقه while

در حلقه while اینکه چه تعداد بار قراره تکرار شود معلوم نیست و این بستگی به برنامه و استراتژی که دارد. حلقه while به این صورت که شرط درست باشه دستورات حلقه اجرا می شود و دوباره به شرط بر می گردد. حلقه do….while

این حلقه شبیه حلقه while است، بااین تفاوت که بر عکس while است یعنی اول دستورات حلقه اجرا می شود سپس حلقه را چک می کند. ابتدا دستورات حلقه اجرا می شود سپس شرط چک می شود. اینقدر این پروسه تکرار می شود تا شرط غلط شود تا از حلقه خارج شود.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=3956

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.