جلسه پنچ آموزش اکسپرت نویسی

در جلسه پنچ آموزش اکسپرت نویسی از سریآموزش فارکس با دستور Break آشنا می شوید. دستور Break یک دستور خروج سریع از حلقه است. زمانی نیاز پیدا می کنیم بدون اینکه حلقه ادامه پیدا کنه یا دستور حلقه اجزا شود از حلقه خارج شود.

به این صورت اگر دستور حلقه درست باشد اجرا می شود. ما درون دستورات یک شرط می گذاریم اگر این شرط غلط باشه می آید دستورات داخل شرط حلقه می شود را اجرا می کند. اما اگ دستورات حلقه غلط باشه دستور Break اجرا می شود و دستور Break ما رو سریعا از حلقه خارج می کند بدون اینکه دستور دیگه ای اجرا شود.

دستور Continue: این دستور شبیه Break است با این تفاوت که زمانی به Continue برسدحلقه دستوراتش اجرا نخواهد نشد و یکبار دیگه شرط حلقه چک می شود. شرط حلقه چک می شود می آید وارد دستورات می شود برای حلقه While و do به یک دستوز قبل از Continue نیاز دارید و اگر ما این شرط Continue بذاریم. اگر ما این شرط Continue بذاریم. اگر غلط باشه دستورات اجرا می شود و دوباره وارد شرط حلقه می شود و اگر درست شود Continue اجرا می شود و دیگر این دستورات اجرا نمی شود، دوباره میاد شرط حلقه را چک می کند.

شرط switch: شرط switch میاد یک ورودی می گیرد و این ورودی را تک تک چک می کند. بهتر اینکه ویدیو جلسه پنچ آموزش اکسپرت نویسی رو کاملا مشاهده کنید و برای خودتون یاد داشت بردارید کنید.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=3961

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.