جلسه اول دوره پیشرفته آموزش اکسپرت

مدیریت حافظه و داده های شمارش در جلسه اول دوره پیشرفته آموزش اکسپرت

به دوره پیشرفته از آموزش اکسپرت نویسی رسیدیم. امیدوارم که تا اینجا خوب مباحث رو یاد گرفته باشید. در جلسه اول دوره پیشرفته آموزش اکسپرت به نکاتی از مدیریت حافظه و داده های شمارش اشاره می کنیم.

شروع جلسه اول رو با طراحی یک expert آغاز می کنیم. ابتدا یک اکسپرت می سازیم. داخل تابع onTicket می رویم، کلمه Bid را با دستور print چاپ می کنیم. قیمت هر زمانی تغییر کند در نرم افزار متاتریدر در expert چاپ می شود. برای اینکه در نرم افزار متاتریدر کدام قیمت است داخل دستور پرینت به صورت زیر می نویسیم.

print (“bid=,Bid);

اگر در نرم افزار مقدار bid ثابت باشه و اینکه مقدار bid در چارت تفییر می کند. داخل این کد وقتی وارد حلقه می شود Bid یک مقداری دارد و وقتی حلقه می شود Bid را چاپ می کند. این قضیه تکرار می شود و Bid تغییری نمی کند چون Bid رو در اصل این تابع onTicket مقدار دهی می کند. یعنی زمانی این Bid تغییر می کند که تابع onTicket فراخانی شود. یعنی باید یک به یک بیاد دستورات تمام شود به پایان تابع onTicket برسد و یک onTicket جدید باز شود تا تابع فراخانی شود.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4745

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.