جلسه دهم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت

تابع ONCHARTEVENT در جلسه دهم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت

در جلسه دهم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت از سری آموزش اکسپرت نویسی به تابع ONCHARTEVENT و ساخت دکمه بستن همه پوزیشن ها می رسیم. ابتدا اکسپرت جدیدی می سازیم. این دفعه ONCHARTEVENT راتیک شو میزنیم. این تابع هم برای اکسپرت ها و هم برای اندیکاتورها می باشد.

یک تابع جدیدی اضافه شده به نام onchartEVENT می باشد. درون این تابع چهارتا پارامتر دارد. این تابع ورود هایش مقدار ندارد. ممکن برحسب اتفاق مقدار داشته باشه یا نداشته باشه و یا متفاوت باشد.

این تابع زمانی برای چارت اتفاق می افتد که فراخانی شود. هر اتفاقی که پیش آید چه آبجکت اضافه شود چه آبجکت پاک بشه و چه پاک موس روش قرار بگیرد، برحسب اتفاقی که بیفتد این مقدار متفاوت است.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=8446

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.