جلسه سوم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت

متغییرهای جهانی

در جلسه سوم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت نویسی با متغییرهای جهانی آشنا میشیم. متغییرهای که خارج از اکسپرت معمولی تعریف می کنیم می گوییم متغییرهای جهانی یا سراسری است.

اگر در برنامه نویسی برویم در تابع onInit کلمه GLO رو سرچ کنیم لیستی باز می شود. اولین تابع که قرار باهاش آشنا شویم GLobal varibleset است.

اگر compile رو بزنیم و بریم داخل چارت اکسپرت رو داخل چارت بگذاریم و بریم Global variable set tools رو انتخاب کنیم. می بینیم این متغییرها ساخته شده متفاوت. تفاوت این متغییرها با بقیه متغییرها در اینکه این متغییرها meta است و ربطی به چارت خاصی نداره. و چون ربطی به هیچ چارتی ندارد بهترین چیز است برای ارتباط بین اکسپرت ها یا اندیکاتورها می باشد.

در سایت تریدر اف ایکس می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب دمو هر بروکر تست کنید.

4.3/5
لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=4861

Picture of  تریدر اف ایکس

تریدر اف ایکس

وب سایت تریدر اف ایکس مجموعه ای از آموزش ها و ابزارهای و مرجعی پاسخگو به نیازهای معامله کردن در بازار فارکس شماست. تیم تریدر اف ایکس همیشه در تلاش است تا بهترین آموزش ها با بالاترین سود در بازار فارکس ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید