جلسه هفتم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت

بدست آوردن مقدارهای آبجکت های گرافیکی

در جلسه هفتم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت از سری آموزش اکسپرت نویسی به بدست آوردن مقدارهای آبجکت های گرافیکی میرسیم. بعضی از اندیکاتورها بافر ندارند. اندیکاتورهای که بافر داشتند و مقدار آن را می گرفتیم در دوره متوسط آموزش اکسپرت نویسی بود.

در جلسه هفتم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت می خواهیم کاری کنیم که اندیکاتورهای که بافر ندارند، بیاد از روی چارت مقدارها بخواند. تنها چیزی که لازم داریم اسم آبجکت می باشد.

برای اینکه بفهمیم این آبجکتی که روی چارت است تکس یا تکس لیبل است باید به این نکته توجه داشته باشید که تکس روی همون قیمت می ماند و با جابه جا کردن نمودار ثابت می ماند ولی لیبل تکس سره پیکسل چارت می ماند.

یک روش برای اینکه بفهمیم اسم آبجکت چی هست موس رو روی آبجکت می بریم خودش نمایش می دهد اسم آبجکت چی هست.

یک روش دیگر هم برای اینکه بفهمیم اسم آبجکت چی هست وجود دارد که به شرح زیر می باشد.

ابتدا یک اکسپرت می سازیم. چیزی که در مورد آبجکت باید بدونیم اینکه هر چیزی set و get داریم. یعنی هرچیزی که به عنوان خاصیت بهش بدیم می توانیم به عنوان خاصیت بخوانیم. به عنوان مثال آبجکت لیبل که کدهایش از پیش تعریف شده بود رو می رویم نگاه می کنیم که کجا text نوشته بود. کدهای مربوط رو کپی می کنیم و در اکسپرتی که ساخته ایم در تابع ontick کپی می کنیم.

برای اینکه بهتر متوجه موضوع بدست آوردن مقدارهای آبجکت های گرافیکی شوید همراه ما در ویدیو که برای شما کاربران گرامی آماده کرده ایم باشید.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=8182

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.