جلسه هشتم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت

فایل الحاق، توابع تبدیل و توابع رشته جلسه هشتم آموزش اکسپرت

در جلسه هشتم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت از سری آموزش اکسپرت نویسی با فایل الحاق، توابع تبدیل و توابع رشته آشنا می شویم. در ابتدا یک اکسپرت می سازیم. برای اینکه یک فایل رو الحاق کنیم قبلا میومدیم از آبجکت های از پیش تعریف شده یک کپی می گرفتیم و استفاده می کردیم. ولی می توانیم این فایل رو الحاق ش کنیم به اکسپرت جدیدی که ساخته ایم.

به این صورت که قبل یا بعد از اینکه property# رو تعریف کردیم می آییم mclude# می گذاریم. این به معنی الحاق کردن یک فایل به این فایل است. و جلوش ” ” می گذاریم.

حالا اگر کمپایل کنیم غیر از اکسپرت جدیدی که ساخته ایم، اون فایل الحاقی هم کمپایل می شود. اگر ما در قسمت از اکسپرت جدیدی که اسم توابع که در فایل است بنویسیم تعریف شده است و دیگر نیازی به کپی اکسپرت جدید نداریم.

یک تابع دیگری به نام import داریم. این تابع می آید از اون فایل که کل آبجکت های از پیش تعریف شده یا هرچی که قبلا نوشتیم دو یا چند مورد نیاز داریم رو به فایل جدید ربط می دهد. برای اینکه جلسه هشتم دوره پیشرفته آموزش اکسپرت بهتر متوجه بشوید ویدیو کاملا و دقیق نگاه کنید.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=8252

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.