حداکثر ریسک مجاز برای کل معاملات باز هم زمان

حداکثر ریسک مجاز در معاملات بازار فارکس

در این ویدیو از معامله گر سه بعدی به بررسی حداکثر ریسک مجاز برای کل معاملات باز هم زمان می پردازیم. ممکن است استراتژی شما همزمان روی 10ارز یا نماد سیگنال ورود بدهد یا از قبل دو معامله باز دارید و حالا بر حسب استراتژی تان می توانید به 8ارز دیگر نیز ورود کنید سوالی که اینجا به وجود میآید این است که روی هر ارز چه قدر باید ریسک کنیم؟

بسیاری از منابع معتبر مدیریت سرمایه حداکثر ریسک مجاز برای کل معاملات باز همزمان را ۱۰ درصد تعیین می کنند. یعنی اگر شما بخواهید روی هر معامله 2درصد ریسک کنید میتوانید 5 معامله باز همزمان داشته باشید و اگر بخواهید 10 معامله باز به طور همزمان داشته باشید یعنی باید در هر معامله یک درصد ریسک کنید.

حداکثر ریسک مجاز برای کل معاملات باز هم زمان
حداکثر ریسک مجاز برای کل معاملات باز هم زمان

البته به نظر من ۱۰درصد یکمی زیاد است . شاید به نظر خیلی ها اگر در خیلی از مواقع ریسک بیشتری میکردم ، میتوانستم سود بیشتری نیز به دست آوررم که به نظرم آنها اشتباه میکنند چون من یک معامله گرم نه قمارباز و میخواهم در این بازار بمانم نه این که چند روزی باشم و بروم.
در بازار ارز های دیجیتال همبستگی زیادی بین ارز ها وجود دارد و همه به دنبال بیت کوین بالا و پایین می شوند در نتیجه بهتر است برای کل معاملات باز همزمان تان بیش از ۵ درصد سرمایه تان را ریسک نکنید.

در سایت تریدر اف ایکس که یک مرجع تخصصی فارکس در ایران می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب های مجازی پیاده سازی کنید.

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=10850

مدرس دوره

استاد مهربان

سطح دوره​

فوق پیشرفته

تعداد جلسات​

73 ویدیو

هزینه دوره​

کاملا رایگان

Question mark

هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش اکسپرت دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش ربات نویسی تهیه کنیم.