استراتژی معاملاتی victor sperandeo – تریدر اف ایکس

معرفی استراتژی معاملاتی victor sperandeo

در این آموزش فارکس به بررسی استراتژی معاملاتی victor sperandeo مبتنی بر تایید شکست خطوط  روند، می پرداریم. در نمودار قیمتی زمانی که یک روند صعودی داشته باشیم. با استفاده از روش های که برای رسم خطوط روند وجود دارد، خط روند نزولی  را در قله ها رسم کنید. بهتر قبل شروع استراتژی در یکی از بروکرهای فاکس مثل آلپاری یا آمارکتس افتتاح حساب کنید تا گام به گام پیش رویم.

اجازه دهید قیمت خط روند را شکست و زمانی قیمت بالا می رود و مجددا نمودار قیمتی رو به بازگشت حرکت می کند و خط روند شما را لمس کرد در قله ای که بعد از خط روند تشکیل شده را قیمت شکست داد فرصتی برای خرید می باشد.

استاب لاس را زیر کندل های که لمس کرده بعد از شکسته شدن قیمت قرار دهید و تیک پروفیت براساس سطوح مقاومتی یا سطوح فیبوناچی رسم کنید.

استراتژی معاملاتی victor sperandeo - تریدر اف ایکس

پلن 2 استراتژی معاملاتی victor sperandeo

معامله گران در استراتژی معاملاتی victor sperandeo می توانند در روند نزولی هم یک کانال رسم کنند. در زیر خط روند در دره، یک خط مورب رسم کنید. این خطوط با هم موازی می باشند.

کاربران روی کانال می توانند دو مدل پیاده سازی کنیم. یک سری استراتژی ها مبتنی بر بازگشت قیمت به کف یا سقف کانال که می تواند که می تواند فرصت خرید یا فروش باشد.

در روند کلی نزولی که در یک کانال می باشد به دنبال پوزیشن سل هستیم. اگر به موازات کانال به اندازه دهانه کانال خطی رسم کنیم تارگت خروج بدست می آید. به همان اندازه از نقطه ورود به پوزیشن به بالا رسم می کنیم تیک پورفیت رو در همان نقطه می گذاریم.

کاربران می توانند در دل یک کانال، کانال دیگری رسم کنند. زمانی که کانال در یک روند نزولی رسم نشود تا اواسط کانال بیاید و بازگشتی کند ( در هر روندی ). از انجا می توانیم خط دیگری رسم کنیم و اگر کارکشنی مبتی بر استراتژی داد و کندل خاصی به ما داد می توانیم Buy در روند صعودی و Sell در روند نزولی بگیریم.

استراتژی معاملاتی victor sperandeo - تریدر اف ایکس

در سایت تریدر اف ایکس می توانید با ثبت نام در بروکر های مثل بروکر آلپاری، بروکر لایت فایننس، بروکر ارانته و بروکر stp trading ثبت نام کنید، و آموزش ها را در حساب دمو هر بروکر تست کنید.

4.3/5
لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=3827

Picture of  تریدر اف ایکس

تریدر اف ایکس

وب سایت تریدر اف ایکس مجموعه ای از آموزش ها و ابزارهای و مرجعی پاسخگو به نیازهای معامله کردن در بازار فارکس شماست. تیم تریدر اف ایکس همیشه در تلاش است تا بهترین آموزش ها با بالاترین سود در بازار فارکس ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید