بروکر اف ایکس چویس | FXchoice

در این مقاله به بررسی تخصصی بروکر FXchoice رسیدیم. همین قدر بهتون بگم که از سال 2010 داره کار میکنه. سابقه خوبی داره. برای این که با FXchoice  آشنا بشیم تا آخر مقاله با ما باشید.

بروکر FXChoice بروکر آنلاین بازار فارکس و CFD است که دفتر مرکزی اف ایکس چویس در بلیز واقع شده که خدمات خود را از سال 2010 ارائه میکند. این بروکر در سطح جهانی تحت مقررات کمیسیون خدمات مالی بلیز فعالیت می کند.

FXChoic

فهرست برگه

معرفی بروکر FXchoice

بروکر FXchoice همانطور که گفتیم از سال 2010 فعالیت خودشو از بلیز شروع کرده و از همه سطوح معامله گران فارکس نیز چه از مبتدیان و چه حرفه ای ها در این بروکر در حال انجام معامله گری هستند. معامله گران از اسپردها و کمیسیون های کم و همچنین سرعت اجرای سریع با اهرم تا 1:200 و نیز از پشتیبانی خدمات مشتریان این بروکر راضی هستند.

با شروع فعالیت از سال 2010، FXChoice دارای شبکه ارتباطات الکترونیکی (ECN) می باشد، که هزینه های سرمایه گذاری رقابتی و شرایط معاملاتی عالی در تعدادی از طبقات دارایی از جمله فارکس، کالاها، ارزهای دیجیتال، سهام و شاخص ها است.

این بروکر بسیار فعال است و روزانه بیش از 15000 تراکنش از طریق پلتفرم معاملاتی آن انجام می شود. بروکر با تمرکز بر معامله گران، دائماً از آخرین فناوری ها برای بهبود شرایط خرید و فروش برای مشتریان خود استفاده می کنند.

اف ایکس چویس با روش نوین معاملاتی متعهد است و تلاش می کند تا بهترین محیط معاملاتی رو برای کاربران فراهم کند. بروکر همچنین تاکید زیادی بر خدمات مشتری دارند که با جوایز متعددی که در طول سال ها به دست آمده است ثابت شده است.

بروکر FXchoice شرایط بسیار رقابتی و شفاف را با یک محیط معاملاتی قابل اعتماد و ارائه می دهد. اسپردها، کارمزدها و مبادلات کم، همراه با اهرم بالا انعطاف پذیر، FXChoice را به یک کارگزار عالی برای معامله گران تبدیل می کند.

مشتریان FXChoice می توانند بیش از 100 ابزار را در پنج بازار، از جمله بسیاری از جفت ارزها و ارز دیجیتال معامله کنند. این شرکت همچنین دارای چندین برنامه مشارکتی جذاب است، از ابتدایی‌ترین برنامه‌ که برای ارجاع‌ها پول نقد پرداخت می‌کند گرفته تا پیشرفته‌ترین برنامه‌های جبرانی متنوع برای هر نیاز معامله گران در آن وجود دارد. . سرمایه گذاران همچنین می‌توانند از حساب MAM شرکت استفاده کنند و به معامله‌گران برتر با پایگاه مشتری غرامت عالی ارائه دهند.

رگوله بروکر FXChoice

بروکر FXChoice کلاهبرداری نیست، بروکر مدت طولانی که خود را به عنوان یک بروکر قابل اعتماد با سال های طولانی فعالیت و شرایط معاملاتبی عالی تثبیت کرده است.

بدون شک، FXChoice یک بروکر امن برای معاملات شما است. این شرکت بیش از 10 سال است که در بازار فارکس فعالیت می کند. هر چه از مدت فعالیت این بروکر می گذرد به یک پختی در فارکس می رسد. بنابراین ما مطمئن هستیم که می‌توانید روی معاملات خود در FXChoice تمرکز کنید و نیازی نیست دائماً نگران اعتبار بروکر خود باشید.

اگر بروکر FXchoice تحت بهترین رگوله هم باشه به درد ایرانی ها نمی خوره.چون  تحریم هستیم، هیچ رگولاتوری به ایرانیان خدمات نمی دهند.

بروکر FXchoice توسط FSC بلیز و FSA سنت وینسنت و گرنادین تنظیم شده است. مقررات چند حوزه قضایی به FX Choice ارائه پوشش خدمات به مشتریان خود می دهد. متذکر می شویم که بروکر FXchoice موظف است وجوه مشتری را در حساب های جداگانه نگهداری کند و از پروتکل های نظارتی سختگیرانه از جمله AML پیروی کند. کارگزار به طور منظم حسابرسی می شود و طبق شرایط لازم گزارش می شود، که به این معنی است اف ایکس چویف با شفافیت با کاربران خود عمل می کند.

اگرچه خدمات FXChoice در سراسر جهان در دسترس است، اما چند کشور وجود دارند که کارگزار نمی تواند مشتریانی را از آنها بپذیرد، از جمله افغانستان، ساموآی آمریکایی، بلیز، اتحادیه اروپا / EEA، گوام، ایران، عراق، کره شمالی، جزایر ماریانای شمالی، پورتوریکو، سودان، جمهوری عربی سوریه، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده جزایر ویرجین.

نتیجه گیری ما را در مورد FXChoice ببینید: امتیاز امنیت FXChoice برای خدمات خوب در طول سال‌های کار، 6.7 از 10 است. با این حال، این کارگزار از مقامات سطح بالا مجوز ندارد و مدتهاست که خود را تثبیت کرده و امنیت خود را ثابت نگه داشته است.

هشدار خطر: فارکس و CFD محصولاتی هستند که اهرم معاملاتی دارند. آنها ممکن است برای شما مناسب نباشند زیرا ریسک بالایی را متوجه سرمایه شما می کنند و می توانید به اندازه کل سرمایه گذاری خود ضرر کنید. شما باید مطمئن شوید که همه خطرات را پیش بینی کرده اید.

بروکر FXchoice با نام تجاری FX Choice Limited ثبت شده است که در بلیز با شماره ثبت 000003992 معرفی شده است. این بروکر با آدرس ثبت شده در Corner Hutson به بازار فارکس ورود کرده است.

 

حساب های بروکر FXChoice

بروکر FXChoice با دو گزینه حساب اصلی، یعنی کلاسیک و حرفه ای برای کاربران در دسترس است. با این حال، برای استفاده از پلتفرم MT5 با تمام ابزارهای معاملاتی، باید یک حساب معاملاتی حرفه ای باز کنید.

حساب کلاسیک MT4

حساب کلاسیک یک اکانت ساخته شده بدون پورسانت است که اسپرد آن از 0.5 پیپ شروع می شود. فقط به این دلیل که حساب بدون کمیسیون است، اسپردها بیشتر است.

حداقل سپرده مورد نیاز برای حساب کلاسیک MT4 100 دلار با اندازه لات حداقل 0/01  است. نسبت اهرم 1:200 است که در آن اسکالپینگ / هجینگ / EA نیز مجاز است.

حساب MT4 / 5 Pro

برای حساب MT4 / 5 Pro، یک معامله گر باید پورسانت 3/5 دلاری را روی اسپردهای بالا بپردازد. در نتیجه، اسپردها نسبت به حساب کلاسیک که از 0 پیپ شروع می‌شود، کمی محدودتر است.

علاوه بر این، حساب حرفه ای با ابزارهای مختلف معاملاتی در دسترس است. حداقل سپرده مورد نیاز برای یک حساب حرفه ای 100 دلار با اندازه لات حداقل 0/01 است. نسبت اهرم 1:200 است که در آن اسکالپینگ / هجینگ / EA نیز مجاز است.

حساب مدیریت چند حساب (MAM).

خدمات حساب MAM برای معامله گران با تجربه ای است که در حال حاضر پایگاه مشتریان خود را دارند و می خواهند به طور مستقل معامله کنند.

برای درخواست حساب MAM، کاربر باید ابتدا به وب سایت FXChoice مراجعه کند. حساب‌های MAM مانند یک حساب اختصاصی عمل می‌کنند که در آن یک معامله‌گر ذی‌صلاح تمام وجوه خود را با کارمزد تشویقی به راحتی مدیریت می‌کند.

حساب Optimum

10 حداقل واریز
 • اسپرد از 1.5 پیپ
 • لوریج: 1:1000
 • بدون کمیسیون
 • استاپ اوت: 15%
مناسب تازه کارها

حساب CLASSIC

100 حداقل واریز
 • اسپرد از 0.5 پیپ
 • لوریج: 1:200
 • بدون کمیسیون
 • استاپ اوت: 15%

حساب Pro

100 حداقل واریز
 • اسپرد از 0 پیپ
 • لوریج: 1:200
 • کمیسیون: 7 دلار در هر لات
 • استاپ اوت: 20%

دارایی های موجود در بروکر FXChoice

این کارگزار تعدادی از انواع دارایی را در دسترس معامله گران قرار می دهد و بیش از 100 دارایی فردی را در قالب CFD ارائه می دهد.

فارکس

بازار فارکس بزرگترین بازار جهان است، بنابراین جای تعجب نیست که 36 جفت ارز مختلف برای معامله در اینجا وجود دارد. اینها از بزرگترین جفت های اصلی تا کوچکترین جفت های عجیب و غریب متغیر هستند.

ارزهای رمزنگاری شده

علاوه بر ارزهای سنتی فارکس، FXChoice بازارهای جدید ارزهای دیجیتال را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. از سرمایه گذاری CFD ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

کالاها

بازارهای کالا به دلیل تمایل به روند شدید، از محبوب ترین ها هستند. معامله گران در FXChoice می توانند از طریق CFD به بازارهای محبوب طلا و نقره و همچنین بازارهای نفت خام در قراردادهای اولیه یا مستمر دسترسی پیدا کنند.

شاخص ها

شاخص ها تنوع آسانی دارند و FXChoice به عنوان CFD در شش مورد از بزرگترین شاخص های جهانی.

سهام

بازارهای جهانی سهام شامل برخی از بزرگ‌ترین و قدرتمندترین شرکت‌های جهان است و مشتریان FXChoice می‌توانند بیش از 50 سهم از شناخته‌شده‌ترین و پرمعامله‌ترین سهام جهان را انتخاب کنند.

FXChoic

پلتفرم های معاملاتی بروکر FXChoice

به جای صرف زمان و هزینه برای توسعه یک پلتفرم معاملاتی اختصاصی، بازارساز تصمیم گرفته است از خانواده پلتفرم های معاملاتی متاتریدر در سطح جهانی استفاده کند. معامله گران می توانند از پلتفرم متاتریدر 4 کلاسیک یا پلتفرم متاتریدر 5 ارتقا یافته استفاده کنند.

هر دو به عنوان برنامه های دسکتاپ، پلتفرم های مبتنی بر وب یا برنامه های تلفن همراه در دسترس هستند. خانواده پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر دارای تمامی ویژگی‌ها و ابزارهای تحلیل قدرتمند مورد نیاز برای موفقیت در بازارهای مالی هستند.

متاتریدر 4

پلتفرم MetaTrader 4 با نوع حساب کلاسیک در FXChoice گنجانده شده است. این چند زبانه است و شامل 30 اندیکاتور تکنیکالی، 31 شیء گرافیکی و 9 تایم فریم است. MT4 همچنین یک تستر استراتژی تک رشته ای را ارائه می دهد.

متاتریدر 5

MetaTrader 5 برای دارندگان حساب حرفه ای در دسترس است و معامله گران با تجربه از ویژگی های پیشرفته ای که با پلتفرم MT5 ارائه می شود قدردانی خواهند کرد.

MT5 دارای نشانگرهای بیشتری نسبت به MT4 است و همچنین سفارشات Stop Limit و امکان مشاهده عمق بازار را اضافه می کند. همچنان ابزارهای حرفه ای نمودارگیری، پشتیبانی از گزینه های پوشش سنتی و توری، سازگاری با Expert Advisors و پشتیبانی چند زبانه را خواهید یافت.

متاتریدر 5 دارای 38 نشانگر فنی، 44 شیء گرافیکی و 21 تایم فریم داخلی است. همچنین دارای یک تقویم اقتصادی یکپارچه و یک چت MQL5.community تعبیه شده است. تستر استراتژی در MT5 هم چند رشته ای و هم چند ارزی با تیک های واقعی است.

واریز و برداشت بروکر FXChoice

بروکر FXChoice انواع روش های واریز و برداشت سریع و آسان برای کاربران ارائه می دهد. حداقل سپرده برای همه انواع حساب ها 10دلار یا معادل آن به ارز دیگری است.

Neteller و Skrill دو بهترین روش پرداخت آنلاین برای پرداخت های سریع و بدون دردسر هستند. با این حال، انتخاب روش با دقت ضروری است زیرا بعضی از گزینه ها تنها در چند کشور فعال است.

اگر از روش پرداخت خاصی استفاده کنید، هزینه کمی از شما دریافت خواهد شد. پردازش روش انتقال بانکی زمان زیادی می برد، اما پرداخت های کارت به صورت آنی انجام می شود.

FXChoice حساب های معاملاتی را با ارزهای زیر ارائه می دهد: CAD، EUR، AUD، USD، CHF، GBP، XRP، Bitcoin Cash، Gold، Bitcoin، Ethereum و Litecoin.

بروکر FXChoice از فناوری رمزگذاری پیشرفته برای محافظت از امنیت و حریم خصوصی تراکنش های شما استفاده می کند. داده های ارتباطی تراکنش با استفاده از فناوری SSL (لایه سوکت ایمن) کاملاً رمزگذاری شده است.

Picture of تریدر اف ایکس

تریدر اف ایکس

وب سایت تریدر اف ایکس مجموعه ای از آموزش ها و ابزارها و مرجعی پاسخگو به نیازهای معامله کردن در بازار فارکس شماست. تیم تریدر اف ایکس همیشه در تلاش است تا بهترین آموزش ها با بالاترین سود در بازار فارکس را به شما هدیه دهد.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید