آموزش واریز و برداشت بروکر آلپاری با پرفکت مانی

واریز وجه در بروکر آلپاری با پرفکت مانی

در این مقاله به آموزش واریز و برداشت بروکر آلپاری با پرفکت مانی به کاربران آموزش می دهیم. در مقاله بروکر آلپاری را معرفی کردیم و آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری را گام به گام انجام دادیم. اگر با ما مراحل را انجام داده باشید الان یک حساب تایید شده در آلپاری دارید. الان وقت این رسیده حساب تون را در بروکر شارژ کنید.
یکی از روش های که می توانید حساب تون رو در بروکر آلپاری شارژ کنید، روش شارژ با پرفکت مانی هست که مرحله به مرحله تصویری بهتون آموزش میدیم.

ابتدا وارد کابین تون در بروکر آلپاری شوید. طبق عکس روی گزینه واریز وجه کلیک کنید.

آموزش شارژ و برداشت بروکر alpari با پرفکت مانی

در این مرحله نوع انتقال را واریز وجه بزنید و نوع کابین تون را که با USD شروع می شود انتخاب کنید ( قبل از این مرحله مقدار دلاری که می خواهید برداشت کنید از حساب تون در بروکر به کابین تون منتقل کنید که از طریق حساب به حساب به راحتی قابل انجام است ). انتقال به را به شماره کیف تون در پرفکت مانی را انتخاب کنید و ادامه را کلیک کنید.

آموزش شارژ و برداشت بروکر alpari با پرفکت مانی

مبلغی که قصد واریز به بروکر آلپاری دارید را ثبت و گزینه ادامه را بزنید.

آموزش شارژ و برداشت بروکر alpari با پرفکت مانی

برای تایید مقدار برداشت، صفحه زیر را باز می شود و انتقال وجه را کلیک کنید.

آموزش شارژ و برداشت بروکر alpari با پرفکت مانی

در صفحه زیر Perfect Money account را انتخاب و گزینه Make payment کیلیک کنید.

آموزش شارژ و برداشت بروکر alpari با پرفکت مانی

در تصویر زیر Member ID و Password کیف پرفکت مانی تونو وارد می کنید و اعداد را در فیلید خواسته شده بزنید و Preview payment را کلیک کنید.

آموزش شارژ و برداشت بروکر alpari با پرفکت مانی

در تصویر مشخص می کند که 0/5 درصد از مبلغ واریزی تون از پرفکت مانی به آلپاری کسر می کند، و گزینه Confirm payment را بزنید و در آخر continue را بزنید. مبلغ از کیف پرفکت مانی تون به کابین آلپاری واریز شد.

برداشت وجه از بروکر آلپاری با پرفکت مانی

برای اینکه بتوانید دلارتونو از بروکر آلپاری برداشت کنید و به کیف پول تون در پرفکت مانی واریز و تبدیل به ریال کنید، در صفحه اصلی کابین تون طبق عکس گزینه برداشت از حساب را کلیک کنید.

آموزش شارژ و برداشت بروکر alpari با پرفکت مانی

بعد از اینکه برداشت وجه را زدین وارد صفحه زیر می شوید که باید نوع انتقال را برداشت وجه بزنید و انتقال از را شماره کابین تون در آلپاری را مشخص می کنید و در آخر انتقال به را پرفکت مانی را انتخاب می کنید ادامه را کلیک می کنید طبق روال بالا انجام می دهید و دلارتون وارد کیف پول تون در پرفکت مانی به صورت آنی واریز می شود.

آموزش شارژ و برداشت بروکر alpari با پرفکت مانی

اطلاعیه پرفکت مانی برای کاربران بروکر آلپاری

مشتریان عزیز ایرانی که در بروکر آلپاری با پرفکت مانی واریز و برداشت می کنند.
به اطلاع کاربران بروکر آلپاری برسانیم که از 4 ژانویه 2024 حساب های پرفکت مانی شما فقط به برداشت محدود می شود. لطفاً پس از 4 ژانویه برای واریز و سایر معاملات به حساب خود برنامه ریزی نکنید. این یک محدودیت دائمی است و به طور نامحدود ادامه خواهد داشت.”

نکات قابل توجه (البته با تحقیق و بررسی و مسئولیت خودتان)

– دارندگان حساب پرفکت مانی که با آدرس ایران احراز هویت کرده اند شامل این محدودیت می شوند. بنابراین اگر حساب قدیمی دارید برای اطمینان بیشتر می توانید حساب جدید با آدرس خارج از ایران افتتاح و وریفای کنید.

– کاربران نباید با آی پی ایران وارد سایت پرفکت مانی شوند. با توجه به فیلتر بودن پرفکت مانی در ایران، این مورد مشکلی محسوب نخواهد شد.

– کاربرانِ بدون وریفای و یا استفاده کنندگان ووچر، کماکان می توانند با پرفکت مانی ادامه دهند.

– طبق استعلام دریافتی از پرفکت مانی، این سایت مشکلی با هویت ایرانی ندارد و فقط از داخل ایران نباید به حساب خود وصل شوید و درواقع به کاربران مقیم ایران خدمات نخواهد داد. (مثل بقیه سیستمهای پرداخت 😉

لینک کوتاه مقاله

https://traderfx.ir/?p=5540

Picture of  تریدر اف ایکس

تریدر اف ایکس

وب سایت تریدر اف ایکس مجموعه ای از آموزش ها و ابزارها و مرجعی پاسخگو به نیازهای معامله کردن در بازار فارکس شماست. تیم تریدر اف ایکس همیشه در تلاش است تا بهترین آموزش ها با بالاترین سود در بازار فارکس را به شما هدیه دهد.

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید